Hakan Altun

22 Haziran 2018 Cuma

Hakan Altun Jolly Joker
Yıldız Tilbe

23 Haziran 2018 Cumartesi

Yıldız Tilbe Jolly Joker
Teoman

29 Haziran 2018 Cuma

Teoman Jolly Joker
Yıldız Tilbe

30 Haziran 2018 Cumartesi

Yıldız Tilbe Jolly Joker
Berkay

06 Temmuz 2018 Cuma

Berkay Jolly Joker
Yıldız Tilbe

07 Temmuz 2018 Cumartesi

Yıldız Tilbe Jolly Joker
Hakan Altun

13 Temmuz 2018 Cuma

Hakan Altun Jolly Joker
Yıldız Tilbe

14 Temmuz 2018 Cumartesi

Yıldız Tilbe Jolly Joker
Berkay

20 Temmuz 2018 Cuma

Berkay Jolly Joker
Yıldız Tilbe

21 Temmuz 2018 Cumartesi

Yıldız Tilbe Jolly Joker





HAKKINDA

JOLLY JOKER ALAÇATı
VİZYON
Jolly Joker Alaçatı, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Alaçatı'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Alaçatı´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Alaçatı bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Alaçatı´nın en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Alaçatı için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Alaçatı, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

                

Copyright © 2017-2018. Jolly Joker Alaçatı. Tüm hakları saklıdır.