Fatih Ürek

21 Ağustos 2018 Salı

Fatih Ürek Jolly Joker
Hakan Altun

23 Ağustos 2018 Perşembe

Hakan Altun Jolly Joker
Koray Avcı

24 Ağustos 2018 Cuma

Koray Avcı Jolly Joker
Berkay

25 Ağustos 2018 Cumartesi

Berkay Jolly Joker
MFÖ

31 Ağustos 2018 Cuma

MFÖ Jolly Joker
Ezhel

01 Eylül 2018 Cumartesi

Ezhel Jolly JokerHAKKINDA

JOLLY JOKER ALAÇATı
VİZYON
Jolly Joker Alaçatı, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Alaçatı'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Alaçatı´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Alaçatı bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Alaçatı´nın en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Alaçatı için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Alaçatı, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

                

Copyright © 2017-2018. Jolly Joker Alaçatı. Tüm hakları saklıdır.